Dnes je sobota, 20.október 2018, meniny má: Vendelín
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Česko-Slovenský Ples 2016: Andrea Verešová riešila prípravy na ples mesiac

február 17, 2016 - 13:20
Prominentná modelka Andrea Verešová sa na Česko-Slovenskom plese opäť ocitla vo svetle reflektorov. Na noblesnú udalosť zvolila šaty jemne púdrovej farby od českej návrhárky Zuzany Lešák Černej, v ktorých pôsobila krehko a pôvabne. Pre ŽenskýWeb prezradila, ako sa každá žena môže stať kráľovnou plesu.

Minulý víkend sa v Obecnom dome v Prahe konal prestížny ples, na ktorom sa ukázalo hneď niekoľko známych tvári z československého šoubiznisu. Medzi najviac fotografovanými dámami sa ocitla slovenská topmodelka Andrea Verešová. Výberom saténovej róby s výrazným dekoltom a zaujímavou zadnou časťou prekvapila mnohé média. 

cs_1518.jpg

Foto: 
Martin Rinčo

Asi mesiac riešim šaty, šperky, topánky, všetky doplnky a samozrejme aj účes. Nechceli sme to podceniť. Je to náročnejšie, o to viac si to užívam a nenechávam nič na poslednú chvíľu," povedala bývalá Miss Slovensko 1999. Spolu s návrhárkou sa inšpirovali Valentínom, preto zvolili romantické šaty. Špeciálne pre naše čitateľky prezradila, ako sa stať kráľovnou každého plesu a čomu sa vyhnúť na podobnej honosnej udalosti.

V rozhovore s Andreou Verešovou sa dozviete aj to, ako strávi Valentína s manželom Danielom. 

Česko-Slovenský ples 2016 | Andrea Verešová

Autor: 
Lukáš Kolenič

- - Inzercia - -