Dnes je streda, 17.január 2018, meniny má: Nataša
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2016: Premiéra rebelov WTF so Celeste Buckingham a Miss Slovensko

apríl 16, 2016 - 23:15
Na Bratislavských módnych dňoch prvýkrát uviedli svoju kolekciu extravagantné duo návrhárov Milan Švingál a Klementína Tomrecaj pod značkou Factory WTF. Ich premiéra na jarnej časti priniesla závan rebelskej módy.

Modely boli inšpirované samotnými autormi: "Kolekcia bola v tmavých tónoch, pretože máme radi čiernu farbu. Taktiež bola sexi,"  hovorí dizajnér.

Dvojica sa opäť spojila so Celeste Buckingham, ktorá na móle odspievala svoje dva hity I´m Not Sorry a Run Run Run. Hviezdna speváčka mala oblečený model krátkych šiat so svetielkami, vytvorený špeciálne na túto príležitosť. "Najskôr som dve hodiny rozmotával svetielka a potom som ich ručne prišíval na sukňu," opisuje mladý návrhár. 

bmd2016_jar_rm_wtf_093.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

Celú kolekciu predviedli tohtoročné finalistky Miss Slovensko 2016.  Milan si spoluprácu s nimi nevedel vynachváliť: "Dievčatá boli veľmi zlaté. Tento rok boli naozaj profesionálne, aj čo sa týka choreografie. Všetko zvládli na prvýkrát." Uvádzané modely boli čiastočne vytvorené aj na slávnostný galavečer, ktorý sa uskutoční 29. apríla. 

bmd2016_jar_rm_wtf_025.jpg

Foto: 
Ramon Leško

 

V rozhovore sa dozviete, prečo sa nežná polovička z návrhárskeho dua Klementína Tomrecaj nemohla zúčastniť prehliadky. 

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI JAR/LETO 2016: FACTORY WTF?!

Autor: 
Lukáš Kolenič

 

- - Inzercia - -