Dnes je štvrtok, 27.jún 2019, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Večera v oblakoch: Vychutnali si ju Švidraňová, Kramár i Evelyn

júl 30, 2016 - 10:03
Ešte tento víkend stihnete ochutnať vynikajúce menu a pritom sa trošku báť vo výškach. Svetový koncept stolovania v oblakoch zavítal na päť dní aj do Bratislavy, vďaka obrovskému žeriavu sa do výšky 50 metrov vznesie „stôl“ (čiže špeciálna plošina vážiacu 7 ton) s 22 klientmi a perfektnou obsluhou.

Vynikajúci šéfkuchári a bar­mani v oblakoch naservírujú pochúťky a pripravia zážitok, na aký sa nezabúda... Môže to byť  brunch, šam­pan­ské, obed, kok­teil a večera. Na vlastnej koži si to v prvý deň atrakcie vyskúšali aj Maroš Kramár s dcérou, Barbora Švidraňová či Evelyn s priateľom. Marošovi chutilo vynikajúco, a keď to porovnal s Viedňou, Bratislava jednoznačne zvíťazila.Evelyn sa zasa trocha bála výšky, no, ako povedala, istiace popruhy zahnali aj  ten drobný strach. V oblakoch sa veľmi páčilo aj Barbore, ocenila aj vynikajúce jedlo a drink.

va_img_8288_h.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

va_img_8377_h.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

Ak sa chcete pozrieť na Bratislavu z výšky a prekonáte obavy, zájdite ešte 30. a 31. júla 2016 na Tyršovo nábrežie, do priestorov bývalého lunaparku na Vie­den­skú cestu 10.  Naše fotografie zaznamenali zážitky spomínaných tvárí z obrazoviek.

va_img_8457_h.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

va_img_8290_h.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

va_img_8500_h.jpg

Foto: 
Vlado Anjel

- - Inzercia - -