Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Krásna modelka Marika Časnochová: V Dominikánskej republike zabodovala na súťaži krásy!

november 23, 2016 - 10:18
Modelka a vydavateľka časopisu Marika Časnochová sa len nedávno vrátila zo súťaže Miss Multiverse a priniesla si odtiaľ skvelé umiestnenie. Vďaka svojim úspechom sa minulý týždeň stala hostiteľkou exkluzívnej párty vo vychytenom bratislavskom klube. Okrem špičkovej zábavy prekvapila prítomných polnočnou módnou show návrhárky Jenny Jeshko.

Krásna Žilinčanka, ktorú objavil Saša Jány

Marika Časnochová sa do povedomia verejnosti dostala ako finalistka Miss Slovensko 2010, no už ako štrnásťročnú ju objavil módny expert Saša Jány, ktorý jej predpovedal budúcnosť topmodelky. Blondínka s nežnými črtami následne uspela na súťaži Elite Model Look v Prahe, kde skončila na treťom mieste. Zdalo sa, že jej nič nestojí v úspešnom rozlete, no ako študentka gymnázia v Žiline natrafila na veľký problém. „Škola ma v mojej modelingovej kariére vôbec nepodporila, a tak som cestovať do zahraničia mohla len cez prázdniny. Napriek tomu neľutujem, že som dala prednosť štúdiu,“ bilancuje Marika, ktorej sa predsa len podaril nájsť balans medzi vzdelaním a modelingom. Ako modelka precestovala celý svet a podarilo sa jej vyštudovať i biológiu a geografiu na Univerzite Komenského v Bratislave. Školským laviciam zostala verná dodnes – ako lektorka biológie vyučuje zahraničných študentov na Univerzite Komenského.

V Dominikánskej republike medzi TOP desiatkou

Marika Časnochová oslavovala na WBW párty i svoj ďalší kariérny triumf, ktorým bolo absolvovanie súťaže Miss Multiverse v Dominikánskej republike. ,,Na súťaž ma vybrali spolu s tridsiatkou ďalších dievčat z celého sveta. Súťaž trvala niekoľko týždňov, no kvôli pracovným povinnostiam som ju napokon nemohla dokončiť, napriek tomu som obstála dobre,“ prezrádza Marika, ktorá sa na Miss Multiverse najskôr dostala do Top desiatky a napokon skončila v súťaži na šiestom mieste. „Veľmi sa teším, že som sa na súťaži mohla predviesť v nádhernom sedemdesiatročnom kroji zo Zvolenskej Slatiny,“ hovorí Marika.

Mohlo by vás zaujímať: Červený koberec z American Music Awards 2016: Hlasujte za najkrajšiu dámu a vyhrajte!

Polnočná prehliadka s príchuťou slovenského folklóru

Marika sa párty WBW, organizovanú v jej mene, rozhodla spestriť módnou šou, ktorá odštartovala po polnoci. Pozvaní hostia i návštevníci známeho bratislavského klubu si tak mohli vychutnať prehliadku s dizajnérskymi kúskami slovenskej návrhárky Jenny Jeshko, ktorá si každý kúsok oblečenia a doplnkov zhotovuje vlastnoručne.

prehliadka_modelky.jpg

Foto: 
Richard Svoboda