Dnes je štvrtok, 16.júl 2020, meniny má: Drahomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Snímka Päťdesiat odtieňov temnoty sa dočkala prvého klipu: Je rovnako šteklivý ako film!

január 28, 2017 - 13:21
Speváčka Taylor Swift a jej anglický kolega Zayn zverejnili videoklip k duetu I Don’t Wanna Live Forever. Pieseň je zároveň titulnou skladbou k filmu Päťdesiat odtieňov temnoty.

V novinke odohrávajúcej sa v luxusnom hoteli možno vidieť interpretov, ktorí sa snažia vyrovnať s odlúčením a vzájomnou túžbou. O réžiu klipu sa postaral Grant Singer. 
Singel, ktorý dvojica zložila spolu so spevákom Samom Dewom a hudobníkom Jackom Antonoffom, sa bude nachádzať na soundtracku pripravovanej snímky Päťdesiat odtieňov temnoty, ktorý uvedú na trh 10. februára. Okrem nich na soundtrack prispeli napríklad aj John Legend, Nick Jonas s Nicki Minaj, Sia, The-Dream či Danny Elfman. 

5uhh40skt9ml.jpg

Foto: 
screen/I dont wanna live forever

Spomínaný film je adaptáciou knihy Päťdesiat odtieňov temnoty (2012) autorky E. L. James a zároveň pokračovaním romantickej drámy Päťdesiat odtieňov sivej (2015). Autorom scenára je Niall Leonard, o réžiu sa postaral James Foley. V hlavných úlohách sa znova predstavia Jamie Dornan v úlohe Christiana Greya a Dakota Johnson ako Anastasia Steele. Herecké obsadenie dopĺňajú Bella Heathcote, Kim Basinger, Eric Johnson, Tyler Hoechlin, Max Martini, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora. 

ZAYN, Taylor Swift - I Don’t Wanna Live Forever (Fifty Shades Darker)

Autor: 
Youtube

ZDROJ: SITA

- - Inzercia - -