Dnes je sobota, 19.október 2019, meniny má: Kristián
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Príbeh Karin: „Milujem starších mužov, ale peniaze v tom nehľadajte“

jún 25, 2018 - 13:25
Vo vzťahoch sa ľudia stretávajú s množstvom predsudkov. Zvedavé pohľady dokáže vzbudiť vyššia partnerka od muža, zrelá dáma ruka v ruke s mladším milencom, dvojica odlišnej farby pleti, ale i zaľúbenci rovnakého pohlavia. S nedôverčivými pohľadmi sa pomerne často stretávam aj ja. Mám pri sebe totiž podstatne staršieho partnera.

Volám sa Karin, pred mesiacom som oslávila rovnú tridsiatku a muž, ktorého ľúbim, má 65 rokov. Od človeka v jeho veku sa už akosi očakáva, že má isté zázemie, býva vo vlastnej nehnuteľnosti, jazdí na svojom aute a aspoň raz do roka vyrazí na dovolenku k moru. Nič viac, nič menej. Všetkým ľuďom, ktorí ma považujú za zlatokopku, preto prezradím, čím si ma získal:

  • Ponúka mi odlišný štýl života

... a nemám na mysli materiálnu stránku. Imponuje mi, že bežné starosti mojich rovesníkov má už dávno za sebou a život s ním je bezstarostnejší. Môj partner je galantný, vždy dbá, aby som sa cítila príjemne a ako pravá dáma. Má veľa priateľov, pozná množstvo ľudí s inšpiratívnymi príbehmi a každý deň s ním je pre mňa nezabudnuteľným zážitkom.

  • Zbožňujem jeho charizmu

... pretože tvár môjho partnera odzrkadľuje tisícky príbehov, emócií, prežitých šťastných, smutných, ale i tragických momentov. Každá jeho vráska mi pripomína, že mám pri sebe skúseného muža s neuveriteľnou schopnosťou prežiť. Má jasne upratané priority a vie, čo by malo byť v hodnotovom rebríčku človeka na poprednom mieste.

  • Môžem mu dôverovať

... niekedy mám pocit, ako by mladší muži podvedome hľadali niečo lepšie. Ženu krajšiu, šikovnejšiu, vtipnejšiu, viac sexi než je ich súčasná známosť. Môjmu staršiemu partnerovi ale bezvýhradne dôverujem a viem, že mám jeho plnú lásku, podporu a pozornosť. Bez toho, aby si nechával čo i len minimálne „zadné dvierka“.

  • Nemusím taktizovať

... na to, aby ste si v dnešnej dobe udržali mužovu stopercentnú náklonnosť, musíte veľakrát taktizovať. Poznáte tie hry – budem sa tváriť nedostupne, aby som zvýšila jeho záujem o mňa, nezdvihnem mu telefón, omylom pošlem správu, kde sa s kamarátkou dohadujeme na dámsku jazdu, kúpim si hriešne drahé spodné prádlo, aby mal pocit, že v sexe nemusí hľadať nič lepšie. Žiaľ, dnes už nie je zadaný muž pre mnohé „lovkyne“ prekážkou. A to je smutné.

  • Ale najmä!

... miluje ma takú, aká som. So všetkými nedokonalosťami, slabými chvíľkami, náladami, zaváhaniami, obavami, neúspechmi, zlyhaniami, problémami. Vie, že som iba človek a nie dokonalá bytosť s jedinou úlohou nosiť šťastie a dobrú náladu do spoločného bytu. Mať v dnešnej dobe spriaznenú dušu, ktorá vás miluje so všetkými chybami, je dar. A ja mám to šťastie, že som ju v podobe výrazne staršieho partnera aj našla.

- - Inzercia - -