Dnes je utorok, 14.júl 2020, meniny má: Kamil
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Toto nečakal snáď nikto! Peter Sagan ohlásil rozchod s manželkou Katkou!

júl 18, 2018 - 22:02
Náš najlepší cyklista Peter Sagan šokoval zrejme celú verejnosť, keď v priebehu Tour De France oznámil rozchod so svojou manželkou Katarínou. S touto informáciou sa podelil s fanúšikmi na sociálnej sieti.

,,Po dlhej a dôkladnej diskusii sme s Katkou dospeli k záveru, že by to bolo oveľa lepšie, keby sme sa oddelili ako pár. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie. Zamilovali sme sa, prešli sme fantastickou cestou a boli požehnaní krásnym synom Marlonom. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých týchto rokov v mojej profesionálnej kariére a je to skvelá matka," napísal Peter, ktorého Katarína podporuje aj počas aktuálnych pretekov Tour De France a spoločne so synčekom Marlonom sledujú jeho úspechy.

Odmieta manželské nezhody

Podľa slov Sagana v ich vzťahu nepretrvávajú žiadne vzájomné nezhody: ,,Budeme len oddelení, so vzájomným rešpektom. Naším hlavným zameraním bude teraz Marlon. Budeme robiť všetko čo je v našich silách pre starostlivosť a ideálne prostredie pre jeho výchovu aby sme boli jeho oddaní a milujúci rodičia, ktorých potrebuje.Nebudem to ďalej komentovať a chcel by som všetkým vopred poďakovať za rešpektovanie nášho súkromia," napísal Peter na sociálnu sieť. Túto informáciu následne zozdieľala aj jeho manželka Katka.

sagan.jpg

Foto: 
Facebook K. S.

 

- - Inzercia - -