Dnes je pondelok, 25.máj 2020, meniny má: Urban
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Oslávte Svetový deň pohybu

máj 10, 2019 - 10:07
Cvičíte radi, ale do fitness centra vás nikto len tak nedostane? Neradi sa na sebe pozeráte pri zrkadle vedľa nabúchaného týpka, ktorý zdvíha 30 kilovú činku ako by nič, zatiaľ čo vy sa potíte pri zdvíhaní železa, ktoré má 5 kilo?

Nie každý je vo fitku ako doma. Pokiaľ sa ale chcete hýbať, nemusíte sa mučiť v posilňovni. Posilniť vašu fyzickú zdatnosť môžete aj v uliciach mesta, v ktorom bývate. Využite k nakopnutiu kondičky Svetový deň pohybu, ktorý každoročne pripadá na 10. mája a vyrazte von dať si do tela!

Miesto eskalátorov po schodoch!

Chodiace schody? To je proste luxus, ktorý ale naše telo a kondícia práve nepotrebujú. Pokiaľ chcete spáliť pár kalórií, eskalátorom sa vyhnite. Svetový deň pohybu môžete osláviť napríklad tým, že vybehnete schody v práci alebo obchodnom centre. A pokiaľ si chcete dať do tela viac, vyrazte niekam, kde je zdolanie schodov skutočným fyzickým výkonom. Čo taká rozhľadňa alebo napríklad zámocké schody?

Vyhnite sa MHD

Máte namierené na schôdzku, ale čas vás zatiaľ netlačí? Vystúpte z autobusu alebo z električky o pár zastávok skôr. Chôdza je naozaj veľkým pomocníkom pri chudnutí a udržovaní kondície. Navyše vaše telo tento prirodzený pohyb ocení po celodennom sedení v kancelárií. Báť sa nemusíte ani prípadného potu. Spoľahnúť sa môžete na kvalitné antiperspiranty, ktoré vás ochránia pred nepríjemným zápachom a škvrnami v podpazuší. Napr. antiperspiranty Rexona majú až 48 hodinovú účinnosť, mesto tak môže byť vaším fitkom úplne kdekoľvek bez nepríjemných následkov, ktoré by vás uviedli do nekomfortných situácií.

Trocha telocviku na detskom ihrisku

Preliezačky pre deti sú nielen skvelou záležitosťou, ktorá malých nezbedníkov zbaví prebytočnej energie, ale dokážu poslúžiť aj dospelým, ktorí by sa radi rozhýbali. Naučte svoju ratolesť rúčkovať tak, že mu to sami predvediete. Skúšajte spoločne stojky alebo hviezdy na piesku či v tráve. Nielen, že sa pekne pretiahnete, ale navyše si užijete kopec zábavy!

Park? Miesto nevídaných možností

V meste sú parky obvykle veľmi obľúbené miesta. Snáď všetci radi vymenia betónové ulice  za chladivé, stromy lemujúce uličky a trávnatú plochu, kde sa dá ľahnúť a relaxovať. Alebo tiež makať na svojej postave. Ak máte radšej kardio cvičenie, rozbehnite sa po uličkách parku a užívajte si čerstvý vzduch. Pokiaľ radšej posilňujete, nič  vám nebráni ľahnúť si na trávu a robiť sklapovačky nebo kliky.

Už ste skúsili workout park?

Workout parky sú ideálny, miestom pre tých, ktorí sa radi venujú cvičeniu na vzduchu a nechcú sa zatvárať v posilňovni. V mestách sa poobzerajte po miestach, ktoré vyzerajú ako ihrisko, keď ale prídete bližšie, zistíte, že miesto preliezačiek pozeráte na posilňovacie stroje, ktoré sú vyrobené špeciálne pre cvičenie.

TIP: Antiperspirant do každej kabelky

Vystúpiť z autobusu o zástavku skôr, použiť schody miesto výťahu alebo si zadrepovať len tak v parku? Áno, aj tieto nenáročné aktivity stačia na to, aby ste sa dostali zase do formy. Strach z nežiaduceho potenia je však zbytočný. Novú Rexonu v menšom stlačenom balení môžete mať stále pri sebe a bez obáv tak premeniť mesto na svoje fitko.   

Rexona compressed je skvelá ochrana proti poteniu v menšom, stlačenom balení. Menší obal však neznamená menej antiperspirantu. Naopak! Rexona compressed sa používa rovnako ako bežné balenie a rovnako dlho aj vydrží. Pýtate sa ako je to možné? Za všetkým stojí systém spreja, ktorý redukuje množstvo hnacieho plynu potrebného na uvoľnenie rovnakého množstva produktu. Stlačené aerosóly vydržia a taktiež fungujú rovnako dobre ako bežný aerosól. Okrem toho aj tento  antiperspirant bol vytvorený s technológiou MotionSenseTM, vďaka ktorej sa účinné kapsule s vôňou uvoľňujú postupne podľa toho, ako intenzívne sa hýbete. Jemná vôňa sa tak s každým vaším pohybom znásobuje. Praktické 75ml balenie sa nielenže zmestí do každej kabelky, ale spĺňa taktiež normu povolenú na palube lietadla. Na rozdiel od mini variant vám však vydrží celú dovolenku a na fitko tak budete môcť premeniť akékoľvek miesto na svete.

Rexona  compressed k dostaniu za doporučenú cenu: 2,79 €.

- - Inzercia - -