Dnes je pondelok, 21.október 2019, meniny má: Uršuľa
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Novinka, ktorú si zamilujete: Stojan na ryby GrandCHEF!

máj 28, 2019 - 08:30
Leto bez grilovačiek nie je letom! Všetci sa už tešia na rôzne grilované dobroty, ktoré si môžu vychutnávať popri lenivom vysedávaní na záhrade.

Príprava grilovaných rýb na klasickom grile býva pre mnohých náročná, no s Tescomou vám to už pôjde ako po masle. Je tu totiž novinka - stojan na ryby GrandCHEF od Tescomy. Je to vynikajúci pomocník na ľahkú prípravu rôznych druhov rýb v rúre na pečenie, na grile alebo na pare. Stojan je vyrobený z kvalitnej ocele s odolnou povrchovou úpravou. Je vhodný na prípravu pražmy, pstruhov, makrel alebo aj väčších rýb ako napríklad sardiniek.

Chutné ryby, ktoré pripravíte v stojane GrandCHEF, nie je potrebné počas  pečenia alebo grilovania otáčať, rybia koža zostane neporušená. Ryby sú v stojane umiestnené chrbtom nadol, marináda či plnka z ryby nevytekajú a vy sa môžete tešiť na plnohodnotnú chuť pripravovaných rybích pokrmov. Veľkou výhodou je tiež to, že sa ryby prepečú z každej strany rovnako. S týmto šikovným pomocníkom od Tescomy bude pečenie, grilovanie či naparovanie rýb hračkou a každý ho zvládne ľavou zadnou. Novinku si môžete zakúpiť v jednej z našich kamenných predajní alebo aj na našom eshope. Viac informácií nájdete na: www.eshop.tescoma.sk

Stojan na ryby značky Tescoma:

- - Inzercia - -