Dnes je pondelok, 21.október 2019, meniny má: Uršuľa
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

O dôvod viac, prečo začať s behom

jún 01, 2019 - 13:00
Beh je jeden z najobľúbenejších športov. Pokiaľ ste s ním ešte nezačali, teraz je ten správny čas. Stačí správna obuv, bežecký blog na Webnode a priatelia, ktorí vás podporia. Pravidelným behom, prípadne rýchlou chôdzou, prospejete nielen svojmu telu, ale i mysli.

Dôležitými prvkami behu je nielen pravidelnosť, ale aj správna technika. Založte si svoj bežecký blog, ktorý vám pomôže plniť stanovené športové ciele, a byť inšpiráciou  pre ostatných. Vďaka Webnode budete mať svoj blog úplne zdarma, navyše získate priestor na serveri vo veľkosti 100 MB a prenos dát s mesačným limitom do 1 GB.

V priebehu pár minút si veľmi jednoducho vytvoríte vlastný blog, ktorý nebude nijako časovo obmedzený, zvolíte si dizajn, farbu, písmo jednotlivých textov a nezabudnite aj na vhodný názov. Na svoj nový bežecký blog si môžete zaznamenávať obľúbené trasy a počet kilometrov, ktoré sa vám podarilo zabehnúť. Veľmi užitočné je mať aj kalendár pretekov, na ktoré sa chystáte. Svoje video záznamy z pretekov Webnode umožňuje umiestniť na blog cez youtube kanál. Priateľom stačí poslať link cez email alebo telefón.

V prípade, že sa rozhodnete založiť si bežecký blog ako skupina priateľov, každý z vás môže aktualizovať príspevky. Svoj web dokonca môžete zamknúť a sprístupniť len registrovaným užívateľom. So správnym bežeckým blogom vám pomôže dosiahnuť športové ciele a navyše budete mať aj milé spomienky na svoje začiatky.

Pridajte sa k viac ako 30 miliónom užívateľov Webnode z celého sveta. Oceníte profesionálny prístup a jednoduché ovládanie užívateľského systému, s ktorým sa veľmi rýchlo naučí pracovať aj úplný začiatočník. V prípade potreby sa kedykoľvek môžete obrátiť na podporu v lokálnom jazyku, kde vám pomôžu s akýmkoľvek problémom.

Viac informácií nájdete na www.webnode.sk.

- - Inzercia - -