Dnes je pondelok, 25.máj 2020, meniny má: Urban
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Horoskop od 11. júla do 17. jula 2019

júl 11, 2019 - 15:04
Posledné dni, v ktorých vládne mierumilovné znamenie Raka, sa ponesú vo vyrovnanej atmosfére, v ktorej nám nič dramatické nehrozí. Samozrejme, na pracoviskách, ale aj v domácnostiach to občas môže trochu zaškrípať, ale spory sa urovnajú skôr, než by mohli prepuknúť do závažnejších konfliktov. Hviezdy upozorňujú na nutnosť väčšej obozretnosti na cestách, kde by mohlo dôjsť k nepríjemným zraneniam.

Baran

21. 3. – 19. 4.

Strážte si svoje financie a nemíňajte viac, ako ste si naplánovali. Príjemné letné dni vás totiž zvádzajú k márnivosti a rozhadzovačnosti, čo by mohlo byť veľmi nepríjemné.

Býk

20. 4. – 20. 5.

Zavíta k vám nečakaný hosť zďaleka, ktorý vás však veľmi poteší. Prežijete krásne dni, ktoré ste si síce neplánovali, no budú pre vás viac než príjemným osviežením horúcich letných dní.

Blíženci

21. 5. – 21. 6.

Stojíte pred vážnym rozhodnutím, ktoré nadlho ovplyvní chod nielen vášho života, ale dotkne sa aj vašich najbližších. Skôr než ho prijmete, poraďte sa s človekom, ktorému dôverujete.

Rak

22. 6. – 22. 7.

Konečne sa dozviete dlho očakávanú radostnú správu, na ktorú sa veľmi spoliehate. Prinesie vám ju ktosi, od koho by ste to najmenej čakali, no vaša radosť bude o to väčšia.

Lev

23. 7. – 22. 8.

Dovolenka, ktorú ste tak dlho a starostlivo plánovali, síce nevyjde celkom podľa vášho očakávania, no zažijete na nej niečo nové, čo vás naplní radosťou a inšpiráciou do budúcnosti.

Panna

23. 8. – 22. 8.

Zbytočne zatvárate oči pred pravdou, tá vás dobehne v tej najneočakávanejšej chvíli. A hoci to bude pre vás spočiatku nepríjemné, napokon budete ďakovať, že sa tak stalo.

Váhy

23. 9. – 23. 10.

Vaša typická nerozhodnosť a váhavosť vám pripraví krušné chvíle a vy budete musieť použiť celú svoju diplomaciu, aby ste sa z nich vymotali. No berte to ako lekciu od života o ktorú ste si koledovali.

Škorpión

24. 10. – 22. 11.

Neuzatvárajte sa do seba, pred svetom aj tak neutečiete. Ohováraniu a klebetám sa najlepšie vyhnete tak, že priznáte svoje chyby skôr, než na ne upozornia iní.

Strelec

23. 11. – 21. 12.

Svoj nadbytok energie si vybite športom alebo nejakým adrenalínovým zážitkom a nie hnevom voči svojmu okoliu. Môže sa vám stať, že ublížite práve tým, na ktorých vám najviac záleží.

Kozorožec

22. 12. – 20. 1.

Doprajte si dovolenku a využite voľné dni na nazbieranie pozitívnej a tvorivej energie, ktorú budete čoskoro veľmi potrebovať. Na obzore sa totiž črtá zmena, ktorú by bolo škoda premeškať.

Vodnár 21. 1. – 18. 2.

Čakajú vás nádherné dni naplnené láskou a pohodou v kruhu rodiny. Vychutnajte si ich čo najlepšie, veď si to po mesiacoch naplnených prácou a povinnosťami zaslúžite.

Ryby

19. 2. – 20. 3.

Nehľadajte problémy tam, kde nie sú. Myseľ si zbytočne zaťažujete čiernymi myšlienkami a vidinami katastrof, ktoré však vznikajú výlučne len vo vašej hlave a nie sú ani trochu reálne.

- - Inzercia - -