Dnes je štvrtok, 09.júl 2020, meniny má: Lujza
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Prečítaj sa letom s kopou dobrôt!

august 15, 2019 - 18:30
Letnú explóziu chrumkavosti zažijete s tyčinkou Milka Crunchy Break. Jemná mliečna čokoláda s príchuťou orieškov sa ukrýva v lahodnom chrumkavom cestíčku.

Pre skutočných čokoládových pôžitkárov je sušienka naviac polomáčaná v jemnej alpskej čokoláde. Zapojte sa do súťaže na www.precitajsaletom.sk a vyhrajte maškrty na leto.

Dostupné v dvoch variantoch – svetlá a kakaová.   

To najlepšie od každého

Ak premýšľate, či vás pri čítaní obľúbeného autora prepadla chuť na čokoládu, alebo sušienku, siahnite po tyčinke Milka Oreo. Pod obalom čaká tá najjemnejšia alpská čokoláda a vnútri záplava smotanovej náplne, ktorú dopĺňajú kúsočky sušienok Oreo. Tak to dopadne, keď sa sušienka zakotúľa do tej najlepšej čokolády Milka. Zapojte sa do súťaže na www.precitajsaletom.sk a vyhrajte maškrty na leto.

Roztoč to so sušienkou

Väčšina nezabudnuteľných zážitkov je v lete spojená s cestovaním, priateľmi
a dobrým jedlom. Preto vám na akejkoľvek ceste nesmú chýbať sušienky Oreo, s ktorými zažijete bláznivú jazdu. Spojenie kakaových sušienok upečených s vanilkovou príchuťou najviac oceníte pri slávnom rituáli „otoč, oblizni, omliekuj“. Vychutnajte si jedny z najobľúbenejších sušienok pri akejkoľvek príležitosti. Hor sa na dobrodružstvo! Zapojte sa do súťaže na www.precitajsaletom.sk a vyhrajte maškrty na leto.

Lahodná desiata

Ak máte chuť na niečo lahodné, siahnite po Brumíkovi. Spolu s mäkkou piškótou, ktorá je ako vánok, vás vnútri poteší aj jemná čokoládová náplň. Brumík je vyrobený z celozrnnej múky a neobsahuje žiadne farbivá ani konzervanty. Ideálna desiata pre malých aj veľkých. Zapojte sa do súťaže na www.precitajsaletom.sk a vyhrajte maškrty na leto.

Spoľahlivá zbraň na letné horúčavy

Je vám cestou k vode horúco na odpadnutie? Problém môžete vyriešiť elegantne s pomocou cukríkov Halls. Vďaka limetkovej príchuti budete mať pocit, akoby ste mali v ruke osviežujúcu limonádu a úplne zabudnete na slnečné lúče. Naviac ich je v balení dosť pre všetkých, s ktorými k vode mierite. Zapojte sa do súťaže na www.precitajsaletom.sk a vyhrajte maškrty na leto.

- - Inzercia - -