Dnes je nedeľa, 05.február 2023, meniny má: Agáta

Ankety a súťaže

Najväčšia módna polícia z najexkluzívnejšej módnej šou na Slovensku

Bratislavské módne dni už po sedemnásty rok privítali množstvo milovníkov módy. Po dlhej dobe mali dámy možnosť cítiť sa krásne a žensky. Podporte model, ktorý sa vám páči najviac svojim hlasom.
Čítať viac

UKONČENÉ - Hlasujte v módnej polícii zo špeciálneho VIP Clubu Slovenky

Prívlastky špeciálny, príjemný, poučný, hodnotný má ďalší VIP Club Slovenky, ktorý sa uskutočnil v priestoroch Českej mincovne na Hodžovom námestí v Bratislave. Prítomné dámy si dali záležať na svojej úprave a vy teraz môžete hlasovať v špeciálnom vydaní módnej polície z tejto vydarenej udalosti.
Čítať viac

Dali by ste si takúto zmrzlinu?

Dali by ste si takúto zmrzlinu?Dali by ste si takúto zmrzlinu?Dali by ste si takúto zmrzlinu?Dali by ste si takúto zmrzlinu?
Čítať viac

Módna polícia z galakoncertu k 75. výročiu divadla Nová scéna

Každá dáma v súčasnej situácií ocení ešte viac než obvykle, keď dostane príležitosť elegantne sa obliecť a užiť si príjemný kultúrny večer. Outfit ktorej kandidátky sa vám páči najviac? ...
Čítať viac

UKONČENE - Módna polícia z vernisáže výstavy Od sna k realite

Pozrite si milovníčky módy z vernisáže výstavy módneho návrhára Richarda Rozboru. Ktorá dáma a v akom modeli vás najviac zaujala? Hlasujte do stredy 17. novembra.
Čítať viac

Vyber si svoju Miss Horehronie 2020

Týždenník Slovenka a ŽenskýWeb.sk hľadajú svoju Miss Horehronie 2020. Vyberte si z desiatky finalistiek tú, ktorá by mala nasledujúci rok mať titul Miss Horehronie 2020 ŽenskýWeb.sk a Slovenka. ...
Čítať viac

MÓDNA POLÍCIA: Ktoré modely vás zaujali?

Zuzana Haková a Radovana Svýbová. Obe návrhárky vyšli z projektu NOVÉ TVÁRE MÓDNEJ SCÉNY, ktorý prinášajú Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz. Obe dámy aj v čase pandémie naplno tvoria a my vám ponúkame ich aktuálne modely. Vyberte si, ktorá z nich vás viac zaujala!
Čítať viac

MÓDNA POLÍCIA: Spomienka na exkluzívne prehliadky plesových šiat

December sa každý rok niesol v znamení exkluzívnej prehliadky plesových šiat projektu BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz. Keďže tento rok táto prehliadka nebude, prinášame vám spomienku na predchádzajúce roky v podobe MÓDNEJ POLÍCIE. Vyberte si najlepšie oblečenú dámu, ktorá sa na prehliadky prišla pozrieť. Hlasovanie trvá do 21. 12. 2020.
Čítať viac

SÚŤAŽ!!! HĽADÁ SA NAJKRAJŠIA TORTA. O VÍŤAZKE MÔŽETE ROZHODNÚŤ AJ VY!

Zima a Tradičné Vianoce. To boli dve témy, ktoré cukrársky do svojich sladkých umeleckých diel zakomponovali finalistky súťaže Hľadá sa najkrajšia torta. Svojho sladkého víťaza si môžete vybrať aj vy a automaticky budete zaradení do žrebovania o produkty značky Dr. Oetker a knihu „Zdravé a chutné mňamky“ od vydavateľstva Ikar.
Čítať viac

UKONČENÉ: Slovenská Street Fashion: Zvoľ si svojho favorita

Posledných niekoľko mesiacov sa nám svet mení pred očami rýchlosťou blesku a my sa mu za každých okolností snažíme prispôsobiť. Poväčšine svoj čas trávime predovšetkým v pohodlí domova a k tomu sme prispôsobili aj naše outfity.
Čítať viac

Módna polícia z Billboard Latin Music Awards 2020

Odovzdávanie cien Billboard Latin Music Awards, ktoré udeľuje časopis Billboard, sa teší každoročne veľkému záujmu. Ide o ceny pre najvýkonnejšie latinskoamerické nahrávky, tento rok sa slávnostné oceňovanie konalo 21. októbra 2020 v BB&T Center v Sunrise na okraji Miami. Ktorý outfit vás zaujal najviac?
Čítať viac

|UKONČENE| HLASOVANIE: Krása v kroji

Počas leta sme v rámci projektu SLOVENSKÝ DEŇ KROJA navštívili desiatky slovenských miest a obcí, z čoho vznikli tieto unikátne fotografie Sloveniek rôznych vekových kategórii v krojoch. Hlasujte za najkrajšie predvedený slovenský kroj a troch z vás odmeníme.
Čítať viac

|UKONČENE| Veľká módna polícia z jedinečných Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz!

S výberom šiat, ktoré vás na prítomných dámach zaujali najviac, to ani tentokrát nebudete mať jednoduché. Na Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz, vôbec prvú prehliadku po dlhých mesiacoch trvajúcich Covid-19 opatrení, sa totiž hostia patrične vystrojili.
Čítať viac

Gratulujeme trom šťastlivcom a obci Hrochoť k výhre!

Počas našich ciest za vami sme spoznali nespočetné množstvo nádherných krojov, tancov a ľudí, ktorí sa venujú folklóru so skutočným oduševnením. Gratulujeme výhercom Albínovi, Gabike a Milanovi. Zároveň aj obci Hrochoť ako víťazovi o najkrajšiu folklórnu momentku a posielame vám 10 tričiek zo Slovenského dňa kroja.
Čítať viac

Veľká módna polícia z galavečera SLOVENKA ROKA 2020!

Jeden z nosných projektov nášho vydavateľstva, galavečer SLOVENKA ROKA, máme úspešne za sebou. Hoci podujatie prebehlo kvôli pandémii koronavírusu inak, než sme boli doteraz zvyknutí, teší nás, že i tento rok si našlo mnoho priaznivcov.
Čítať viac

Stránky