Dnes je sobota, 19.október 2019, meniny má: Kristián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pripravte si dva rôzne účesy s obyčajným fénom

september 04, 2013 - 15:56
Dobrý fén je súčasťou takmer každej ženskej domácnosti. Máme ho na to, aby nám vlasy rýchlo vysušil a poslúžil v čase zhonu. Vedeli ste však o tom, že ich dokáže aj krásne vytvarovať a vytvoriť účes na každú príležitosť?
Objemné vlny
Kvalitné fény obsahujú v balení aj objemový difúzer. Stačí, ak si vlasy fénujete krúživými pohybmi a pomocou difuzéra vytvarujete divoké vlny či roztomilé brčky. Používanie tohto nástavca je jednoduché a rýchlo si pri práci s ním osvojíte pár základných trikov. Rýchly účes na slávnostné príležitosti i každodenné nosenie. 
 
Dohladka
Keď máte náladu na hladký účes, stačí vymeniť nástavec a sušiť, sušiť, sušiť. Pomocou ultra štíhleho nástavca precízne sformujte vlasy do hladkého, rovného účesu. Na záver nezabudnite účes zafixovať intenzívnym prúdom studeného vzduchu. 
 
Čo očakávať od kvalitného fénu? 
Okrem nástavcov, ktoré vás jednoducho zmenia z rovnovlasej na kučierku, zvážte pri výbere fénu aj ďalšie pokročilé funkcie. Tie kvalitnejšie obsahujú funkciu ThermoProtect, ktorá umožní nastaviť si teplotu podľa typu vašich vlasov. CoolShot zas zabezpečí silný prúd studeného vzduchu na fixáciu účesu. Tlačidlo Turbo sa postará o extra silný prúd vzduchu pre výnimočne rýchle sušenie. S ionizátorom sa vlasy nebudú strapatiť a keramické prvky vytvárajúce infračervené teplo sa postarajú o lepšiu starostlivosť. 
 
 
 
S novým fénom HP8233 od Philipsu máte o vlasy profesionálne postarané ako od kaderníka.
 

- - Inzercia - -