Dnes je štvrtok, 27.jún 2019, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Andrea Verešová oslávila tridsiatku

júl 08, 2010 - 11:50
Stoly posypané lupeňmi ruží, tie najväčšie gurmánske špeciality, desiatky prominentných hostí, exkluzívne hudobné vystúpenie Michala Davida (50) a to všetko po drobnohľadom ochrankárov, ktorí celú akciu prísne strážili. O čo vlastne išlo? No predsa Andrea Verešová oslavovala životné jubileum...

Keď pred pár týždňami Andrea Verešová naznačila, že svoje tridsiate narodeniny nebude oslavovať za prítomnosti médií, všetci si mysleli, že iba žartuje. Slovo však dodržala a tak mali na jej privátnu narodeninovú párty novinári vstup prísne zakázaný. S výnimkou STARu, ktorý pozvanie dostal. Vďaka tomu vám prinášame všetky zaujímavosti z priebehu tohto prominentného večierka.

Akcia pre vyvolených
Honosná párty sa konala v prepychovej pražskej reštaurácii Soho+ a už okoloidúci si mohli podľa veľkolepej výzdoby všimnúť, že ide o oslavu niečej tridsiatky. Pred vchodom boli pripevnené ružové balóniky s obrovským číslom 30. Nechýbali bodyguardi, ktorí kontrolovali každého prichádzajúceho. „Boli tam všetci moji kamaráti a známi, ktorím na mne záleží a naopak mne na nich,“ objasnila svoje konanie vyštudovaná právnička.

V skutočnosti však zohral dôležitú rolu fakt, že medzi pozvanými sa objavilo viacero gratulantov z právnickej, či podnikateľskej sféry, ktorí s možnosťou medializácie neboli príliš nadšení. Preto sa Volopichovci rozhodli, že novinárov zo zoznamu hostí vyškrtnú. Medzi inými ale prišiel dvojnásobnej mamičke popriať všetko najlepšie napríklad fotograf Jadran Šetlík, manželia Jakubiskovci, Dara Rolins, herečka Zlata Adamovská, sochár Kristián Kodet, hudobník Felix Slováček, alebo partner Zuzany Belohorcovej, Vlastimil Hájek.

Módne návrhárky Beata Rajská a Natali Ruden či bývalým piatim americkým prezidentom blízka čechoameričanka Coolidge. No a gratulanti samozrejme neprišli naprázdno, čo kráska ocenila. „Veľa darov bolo vtipných. Ale dostala som napríklad aj lístky do divadla, romantický pobyt v Paríži. Prekvapil ma let balónom a padákom. Dostala som aj parádu, ako kabelky, šperky, ale ešte som nestihla všetko rozbaliť,“ tešila sa bývalá misska.

Spieval dedko, ale aj David

Každého už po príchode milo prekvapilo stolovanie a interiér podniku, ktorý bol na prianie oslávenkyne snehobiely a tak nemohla doraziť inak, než odetá do romantických bielych šiat podľa antického štýlu. Všade viali ružové balóniky, rozvoniavali nádherné kytice a hromady darčekov. Na stoloch dokonca nechýbali pohádzané lupene ruží. O desiatej hodine prišiel čas na sfúknutie sviečok a krájanie torty. „Na dnešný večer a túto atmosféru nikdy nezabudnem,“ neskrývala dojatie pani Volopichová. Neprajníci by si mysleli, že bude zo svojho veku deprimovaná, no modelka potvrdila opak.

„Každý vek má svoje čaro a je najlepšie, keď žena dozreje do veku, kedy je sebavedomá, uvedomelá, plná skúseností a vie čo chce. Ja si ten vek neviem vynachváliť a maximálne si ho užívam. V tridsiatke si vie žena všetko oveľa viac užiť a vychutnať,“ vyhlásila rodáčka zo Žiliny. Pred polnocou nasledovalo prekvapenie, o ktoré sa postaral Andrein dedko zo Slovenska. Spolu s asi stovkou hostí svojej milovanej vnučke zaspieval živió. Nasledoval súkromný koncert Michala Davida, ktorý modelke na úvod zaspieval Happy Birthday v gospelovom štýle. „Pred pár dňami som spieval pre sedemnásť tisíc ľudí, teraz spievam pre Andreu,“ zavtipkoval. Na rad prišlo sólo pre manželov Volopichových, pričom im do rytmu znela hitmakerova skladba Každý mi ťa láska závidí. V tom si Andrea trhnutím hlavy rozpustila vlasy a obdivné pohľady prítomných pánov nasvedčovali tomu, že text piesne vystihoval pocity jej pyšného muža.


Po polnoci sa rozpútala voľná zábava, ktorú odštartovalo nečakané gesto hostiteľky. „Všetci ste mi priali množstvo krásnych vecí, a tak chcem teraz dať ja vám,“ naznačila. Následne dostal každý hosť ružový lampiónik so sviečkou, ktoré sa po zapálení vzniesli k nočným nebesám plných hviezd. Niet divu, že po tejto časti večierka nedokázal skryť nadšenie vôbec nikto.

Andrea, Happy Birthday!

Autor: VERONIKA. V.
Foto: Ivan Vala

 

- - Inzercia - -