Dnes je nedeľa, 27.september 2020, meniny má: Cyprián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čo o vás prezradí farba oblečenia, ktorú milujete? (časť 1.)

január 03, 2019 - 12:00
Povedz mi, aká je tvoja najobľúbenejšia farba v šatníku a ja ti prezradím, čo o tebe napovedá. I tak by mohol znieť úvod k tomuto článku. NAJ farba o vás odhalí viac, než by ste čakali.

Červená – to, čo ťa vystihuje najlepšie, sú slová vášeň, zmyselnosť, ohnivosť a silná osobnosť. Ľudia obdivujú tvoj živelný temperament či cieľavedomosť. Niekedy sa rozhoduješ až príliš bezohľadne, a to v osobnom i pracovnom živote. Nemusí to byť úmysel, na vine je už zmienený temperament. To, na čom by si mala popracovať  v novom roku, je citlivejší prístup k vlastnému okoliu a najmä ľuďom, na ktorých ti záleží.

shutterstock_1271696113.jpg

Foto: 
Shutterstock

Modrá – pripomína ti nekonečnosť neba, pričom inklinovanie k výraznejším odtieňom modrej býva zas znakom súladu a vyrovnaného správania. Ak túžiš po harmónii, si veľmi citlivá a skôr kľudnejšia, aj čo sa konania v stresovejších situáciách týka. A presne preto si obľúbená. Hádky vnímaš ako malé utrpenie. Slová a činy si berieš blízko k srdcu. Si však ľahko zraniteľná a to je na škodu. Nauč sa lepšie ochrániť svoju citlivú dušu.

shutterstock_1271604172.jpg

Foto: 
Shutterstock

Žltá – žiarivá farba, ktorú definuje dobrá nálada, smiech a optimizmus. Predpokladáme, že si otvorená, kreatívna, inšpiratívna žena, so zmyslom pre humor. Tvoj živelný temperament býva častokrát dôvodom, že si neprehliadnuteľná. A to aj napriek tomu, že byť v centre pozornosti ani nechceš. Niektorým osobám ležíš v žalúdku a čelíš výčitkám o prehnanej túžbe zažiariť. Nenechaj sa zneistiť a jednoducho sa usmievaj.

shutterstock_1268931436.jpg

Foto: 
Shutterstock

- - Inzercia - -